PEŞİN SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1- TARAFLAR:
SATICI: WEBANYA LTD.ŞTİ.
ALICI:...........................................

MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KONUSU:

MADDE 3- MAL/ HİZMETİN ÖZELLİKLERİ

Ürünün Miktarı :

Ürünün Özellikleri :
MADDE 4- CAYM A HAKKI

Cayma hakkının kullanılması için 7 günlük süre içinde SATICI'ya faks, telefon veya elektronik posta ile bildirimde bulunulması ve ürünün ambalaj ve içeriğinin denenirken hasar görmemiş olması ve SATICI tarafından tekrar arz edilebilir nitelikte olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,

  1. 3. Kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürün kurumsal ise iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndeerilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde geri alınmayacaktır.)

  2. İade formu,

  3. Bu belgelerin SATICI'ya ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir ve 20 gün içerisinde ürün iade alınır. İade edilecek ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi zorunludur.

 

MADDE 5- GENEL HÜKÜMLER

5.2. SATICI tarafından daha önce imzalanmış işbu iki nüsha sözleşme ALICI tarafından......saat......tarihinde imzalanarak kabul edilmiş ve bir nüshası ALICI'ya verilmiştir.

5.4. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

MADDE 6- BORÇLUNUN TEMERRÜDÜ

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

 

WEBANYA                      .......................................................

Webanya Ticaret
Sicil No:7736
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Yazılımlarımız
Kültür ve Turizm Bakanlığı
tarafından onaylıdır.
Türkiye

Bu sitenin Tüm hakları Webanya Ltd. Şti. Tasarım ve tüm içerik tescilli olup parça parça veya tamamen kopyalanması suçtur. eticaret

Suç Tespit olunduğunda aleyhine dava açılacaktır. Webanya 2020 Her Hakkı Saklıdır. E-Ticaret

Webanya Facebook Webanya Twitter Webanya Youtube Webanya İnstagram

İşleminiz Yapılıyor. Lütfen Bekleyiniz...

Adınız Soyadınız :
Telefon :
Mail :
Notunuz :
refresh