PEŞİN SATIŞ SÖZLEŞMESİ

MADDE 1- TARAFLAR:
SATICI: OZCGRUP İNTERNET TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ
ALICI:...........................................

MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KONUSU:

İşbu sözleşmenin konusu ALICI'nın aşağıda nitelik ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkında Kanun gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- MAL/ HİZMETİN ÖZELLİKLERİ

Ürünün Adı :

Ürünün Miktarı :

Ürünün Fiyatı :

Ürünün Özellikleri :
MADDE 4- CAYM A HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içerisinde hiçbir sebep göstermek zorunda olmaksızın cayma hakkına sahiptir.

Cayma hakkının kullanılması için 7 günlük süre içinde SATICI'ya faks, telefon veya elektronik posta ile bildirimde bulunulması ve ürünün ambalaj ve içeriğinin denenirken hasar görmemiş olması ve SATICI tarafından tekrar arz edilebilir nitelikte olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,

  1. 3. Kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürün kurumsal ise iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndeerilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde geri alınmayacaktır.)

  2. İade formu,

  3. Bu belgelerin SATICI'ya ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir ve 20 gün içerisinde ürün iade alınır. İade edilecek ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi zorunludur.

 

 

MADDE 5- GENEL HÜKÜMLER

5.1. ALICI, sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, tüm vergiler dahil satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata, teslimatın gerçekleşeceği süreye ve SATICI' nın tam ticari ünvanı, açık adresi ve iletişim bilgilerine ilişkin ön bilgileri okuyup doğru ve eksiksiz bilgi sahibi olduğunu ve gerekli teyidi verdiğini kabul eder.

5.2. SATICI tarafından daha önce imzalanmış işbu iki nüsha sözleşme ALICI tarafından......saat......tarihinde imzalanarak kabul edilmiş ve bir nüshası ALICI'ya verilmiştir.

5.3. Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

5.4. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

5.5. Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla 3 gün içinde SATICI'ya gönderilmesi zorunludur.

MADDE 6- BORÇLUNUN TEMERRÜDÜ

6.1. ALICI'nın temerrüde düşmesi halinde ALICI, borcun gecikmeli ifsasından dolayı SATICI'nın oluşan zarar ve ziyanını ödemeyi kabul eder.

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

7.1. Tarafların ihtilafa düşmesi halinde açılacak davalarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

SATICI ALICI

OZCGRUP

İNTERNET TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ .......................................................

İTO
Webanya İTO
Sicili No:668485
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Yazılımlarımız
Kültür ve Turizm Bakanlığı
tarafından onaylıdır.
Türkiye

Bu sitenin Tüm hakları OZCGRUP Ltd. Şti. Tasarım ve tüm içerik tescilli olup parça parça veya tamamen kopyalanması suçtur. eticaret

Suç Tespit olunduğunda aleyhine dava açılacaktır. Webanya 2016 Her Hakkı Saklıdır. E-Ticaret

Webanya Facebook Webanya Twitter Webanya Youtube Webanya İnstagram

İşleminiz Yapılıyor. Lütfen Bekleyiniz...

Adınız Soyadınız :
Telefon :
Mail :
Notunuz :
refresh