Webanya, Ar- Ge çalışmalarında kullanılan tüm yazılım ve tasarım ekipmanlarını kendi bünyesinde geliştirilmiştir ve bu yazılım ve tasarım bileşenleri herhangi bir eklenti içermemekte olup, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından tescil edilmiştir. Yazılım ve tasarımlar üst düzey kalitede hazırlanmaktadır. Webanya sistemini hazırlayan ekip, 15 yıllık Ozc Grup tecrübesini taşıyan bir ekiptir.

   Webanya paket yazılım ürünleri Türkiye’nin birçok ilinde bayi kanalıyla , teknoloji mağazalarında ve webanya.com üzerinden online olarak satışa sunulmaktadır.

Vizyonumuz

   Webanya markası olarak vizyonumuz, 6 farklı üründen oluşan paket yazılımları tamamlayarak , yeni ürünler ve mevcut paket yazılımları geliştirmek; internet teknolojilerinin gücünü ve potansiyelini kullanarak dünyanın birçok bölgesinde ve Türkiye’nin 81 ilinde mükemmel bir pazarlama ağı oluşturmaktır.

Misyonumuz

   Webanya markası olarak misyonumuz, yüksek kalite tasarım ve yazılım altyapısını yüksek maliyetler oluşturmadan bütün müşteri kitlelerine ulaştırabilmek ve sürdürülebilir bir kalite politikası oluşturmaktır. Webanya ürünlerini satın alan her kullanıcının aynı kalite ve hizmet ile müşteri sadakatini sağlamaktır. 

 

 

Webanya Ticaret
Sicil No:7736
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Yazılımlarımız
Kültür ve Turizm Bakanlığı
tarafından onaylıdır.
Türkiye

Bu sitenin Tüm hakları Webanya Ltd. Şti. Tasarım ve tüm içerik tescilli olup parça parça veya tamamen kopyalanması suçtur. eticaret

Suç Tespit olunduğunda aleyhine dava açılacaktır. Webanya 2020 Her Hakkı Saklıdır. E-Ticaret

Webanya Facebook Webanya Twitter Webanya Youtube Webanya İnstagram

İşleminiz Yapılıyor. Lütfen Bekleyiniz...

Adınız Soyadınız :
Telefon :
Mail :
Notunuz :
refresh